6 jednoduchých dôvodov prečo by ste mali mať vo svojom živote kufre značky Wine Check !

Rozhodli sme sa, že vám napíšeme 6 jednoduchých dôvodov prečo je Wine Check skvelým nápadom a užitočným pomocníkom pre vás, aby ste dopravili vaše fľaše v bezpečí z bodu A do bodu B či už prostredníctvom auta, lietadla a pod. Wine Check je práve tým ideálnym riešením pre vás. Nie lenže vyzerá štýlovo a moderne, ale pomôže vám dopraviť v bezpečí vaše fľaše takže sa nemusíte obávať, že by sa rozbili alebo inak znehodnotili. Veľa milovníkov vína po celej Európe navštevuje rôzne krajiny, odkiaľ si berú domov tie najlepšie vínne zážitky so sebou či už ide o vzácne vína alebo nové druhy vín Wine Check vám v tom pomôže. Nemusíte sa obávať ani na letisku je navrhnutý tak, aby ste bez problémov leteli. O letiskových kontrolách máme na našom webe jednoduchý návod, ktorý si môžete pozrieť a prečítať tu. 

Čo teda robí kufor značky Wine Check takým výnimočným ? Nie je to len jedna vec, ale súbor vecí a faktorov čo robia Wine Check výnimočným produktom. Niektoré sú viditeľné tie ostatné zistí používateľ, ktorý ho vlastní už  po krátkom čase sám. Aby sme vám pomohli ozrejmiť si niektoré veci rozhodli sme sa, že vám k tomu napíšeme 6 dôvodov prečo. Ak už vlastníte kufor značky Wine Check, dúfame že zoznam nižšie vám ozrejmí veci, na ktoré ste ešte neprišli a dúfame, že vás práve týchto 6 veci inšpiruje na vínny výlet po Európe samozrejme s vedomím, že si prinesiete vaše fľaše z výletu v bezpečí domov.

 

 

Cestovanie s kufrom Wine Check je jednoduché 

Naším zameraním sú vínne výlety, ktoré absolvujú milovníci vína po celom svete, aby navštívili vínne regióny, skontaktovali sa s najzaujímavejšími producentmi vína na svete a tieto vínne zážitky si priniesli v podobe vínnych fliaš v bezpečí domov. Kufor Wine Check bol navrhnutý presne pre tento dôvod. Víno nie je zrovna najľahším suvenírom preto musel byť kufor navrhnutý tak, aby sa s ním dalo pohodlne a ľahko prechádzať z miesta A do miesta B. Kufor je navrhnutý tak, aby ochránil fľaše načo slúži polystyrénová vložka a zároveň je vyrobený z materiálu, ktorý je odolný a ľahký na prepravu. Na uľahčenie prepravy má vstavané kolieska, textilný držiak na ľahšiu manipuláciu pri cestovaní, aj keď je plne naložený bez problémov sa dostanete cez letisko. Plne naložený kufor váži okolo 23kg preto bolo cieľom použiť ľahký no za to odolný materiál.

 

2555593

 Wine Check je bezpečný

Ďalším dôležitým aspektom kufra je jeho bezpečnosť. Kufor je navrhnutý tak, aby prepravil kdekoľvek 12-15 ks fliaš vína manuálnym zaobchádzaním. V dnešnej uponáhlanej dobe to vidíme zriedka. Práve preto bol navrhnutý tak, aby predišiel bežným nešťastným zaobchádzaním. Nedávno sme vám o tomto presne napísali článok, kde bol kufor testovaný na pády z nepozornosti a Wine Check kufor uspel. Článok a video, ktoré bolo za týmto účelom robené si môžete prečítať tu.  

Častým prehliadaním aspektom je teplota vína, ktorú sme už spomínali v minulom článku pri preprave vína v zimnom období. Wine Check je preto navrhnutý tak, aby nielen ochránil fľaše pred rozbitím, ale aby si vína udržali ustálenú teplotu počas prepravy. Keď sa víno priveľmi zohreje začne proces tzv. starnutia vína a to už pri teplote okolo 24°C. Opakom sú nízke teploty, ktoré nie sú až také nebezpečné, kým nezačne vonku mrznúť. O nízkych teplotách a preprave vína si môžete prečítať článok tu. 

specialized-luggage-for-wine-and-alcohol-bottles-the-wine-check-luggage-lazenne-bottle-protector-for-12-large-bottles-4_grande

Wine Check je jednoduchý na uskladnenie

 Ďalším dôležitým elementom je uskladnenie kufra. Je dôležité aby bol bezpečný a ľahký no zároveň, aby sa dal uskladniť bez námahy. Keď odstránite polystyrénovú vložku dá sa jednoducho zložiť ako je možné vidieť na obrázku vyššie a uskladniť v domácnosti ľahko a kdekoľvek, kedže sa prakticky zmestí aj do najmenších priestorov. V letnom počasí sa dokonca polystyrénová vložka dá použiť ako chladnička pre vína. Samozrejme na krátke obdobie a krátke vzdialenosti. Ušetrí vám tak kopu miesta aj týmto spôsobom. 

 

bottles-3623317_960_720

Wine Check je multifunčkný 

Z názvu vyplýva že je určený pre vínne fľaše, ale nie je tomu tak. Kufor sa dá použiť na viacero druhov alkoholických nápojov.  Chránič je síce navrhnutý najmú pre vínne fľaše, ale ochráni takisto aj fľaše olivového oleja, whiskey, piva, ciderov, šampánskeho  a vlastne všetkým podobným fľašiam. 

Wine check je za skvelú cenu

Nie je to len obyčajný kufor. Wine Check je vyrobený kvalitne a štýlovo, aby sa mohol použiť znova a znova na rôzne cesty po svete. Takisto je to lacnejším riešením pre prepravu fliaš ako posielanie vína z krajiny do krajiny, kde nemáte istotu ako je o fľaše starané či majú tú správnu teplotu alebo sa s nimi zaobchádza opatrne.

Wine Check je ľahko dostupný

Jednoducho si ho viete pozrieť cez náš e-shop a objednať si ho kedykoľvek budete chcieť. Dodanie zvyčajne trvá 7 dní od objednania kufra. Môžete si vybrať z 2 variant červený a čierny. Všetky dôležité informácie ohľadom produktu nájdete na našom e-shope. 

 

 

Toto bolo 6 jednoduchých tipov prečo je kufor Wine Check taký výnimočný Dúfame, že ste si zodpovedali na niektoré otázky poprípade ak nie neváhajte nás kontaktovať radi vám odpovieme na vaše otázky.