Prešli kufre značky Wine Check crash testom ?!

Necelé 2 roky dozadu tím zo spoločnosti FABAL group v Austrálií, ktorí majú dlhoročné skúsenosti s produkciou vína a zabezpečovaniu kvalitného vína pre Austrálsky trh podrobili kufre značky Wine Check viacerým intenzívnym crash-testom, aby zistili ako kufor značky Wine Check ochráni vínové fľaše pri bežných pádoch, ktoré sa môžu stať či už na letisku alebo pri presune z letiska.

Vo videu dole nižšie je názorná ukážka toho ako sa kufrom darilo a či sa podarilo ochrániť pred rozbitím fľaše vína. Od tohto crash testu sa kufre značky Wine Check posunuli kúsok vpred a kartónovú výplň kufra nahradila polystyrénová vložka, ktorá dokáže udržiavať stabilnú teplotu vína počas prepravy.

Pri výkone crash testu sa dodržiavali podmienky amerických leteckých spoločností, ktoré musia pasažieri dodržiavať, aby mohli letieť s americkými aerolinkami. Na základe týchto podmienok sa rozhodli členovia FABAL group tímu vykonať crash test s plným počtom t.j. 12 ks fliaš vína. Ako je na videu vidieť testy boli vykonané z rôznych výšok a taktiež boli vykonané aj v rôznych uhloch.

Na videu je vidieť minimálne poškodenie kufra pri páde a žiadne poškodenie fliaš. Na test sa použil ten istý kufor viac-krát opakovane. 

Ak ste doteraz stále váhali alebo ste sa báli, že sa vám vaše fľaše rozbijú pri preprave dúfame, že práve týmto videom ste si zodpovedali niektoré otázky ohľadom našich kufrov na víno. Môžete si u nás vybrať z viacero produktov. Ak často cestujete a patríte medzi ľudí, ktorí si nosia kvalitné fľaše alkoholu domov tak kufre Wine Chceck sú pre Vás tou správnou voľbou !