VinGardeValise kufor pre 12 fliaš - Bordový

- vo VInGardeValise kufri môžete prevážať 12 ks fliaš  štandardných veľkostí

- prakticky nezničiteľný kufor pre vína má 100% polystyrénovú vložku a hustú zavretú penovú bunku, ktorá vám umožní prepravu všetkých obľúbených vín

Môžeme doručiť do:
8.4.2020
Skladom
Značka: VinGardeValise
€600 –33 % €399,99
Kategória: Kufor na víno
Záruka: 10 rokov
05burgundy 1343197c 32cf 4c10 b9e4 76b2c5db76e9
Akcia
€600 –33 %

VinGardeValise je váš ultimátny vínový prepravca fliaš a umožní vám cestovať v pohodlí, vo vedomí, že vaše fľaše a poháre dosiahnu požadovaný cieľ. A tým myslíme nech sa deje čokoľvek!

Vo VInGardeValise kufri môžete prevážať 12 ks fliaš  štandardných veľkostí.  Naplnený kufor má váhu 20 až 25 kg v závislosti od typu fliaš. Prakticky nezničiteľný kufor pre vína má 100% polystyrénovú vložku a hustú zavretú penovú bunku, ktorá vám umožní prepravu všetkých obľúbených vín. Prenosník je extrémne odolný voči hrubému zachádzaniu batožín leteckými spoločnosťami.

Vnútrajšok je tvorený odnímateľnými vínovými kanálikmi a je špeciálne navrhnutý tak, aby uniesol fľaše rôznych rozmerov. Kufor obsahuje špeciálne úložisko tvarované na Burgundy fľaše a Bordeaux fľaše s ramienkami. Od šampanského po rizling ,sa už nikdy nebudete musieť strachovať o bezpečnosť vašich fliaš.

Či už odchádzate na víkend alebo na celý mesiac VinGardeValise ponúka flexibilitu, ktorú potrebujete. Môžete použiť rôznu kombináciu vložiek na prepravu 2 až 12 fliaš a ešte stále vám ostane miesto na oblečenie, alebo iné potrebné veci. Štyri otočné kolieska zaručujú jednoduchý pohyb a odolnú manipuláciu či už cestujete vlakom alebo prechádzate cez cestu s dlažobnými kockami.

Nový materiál vonkajšej vložky s vrúbkovaným dizajnom je navrhnutý na odolnosť a optimálnu výdrž. Štyri Asymetrické Hinomoto (japonské) kolieska zabezpečujú ľahkú manipuláciu a svižné ovládanie. Rukoväť je umiestnená na spodku VGV a zaručuje jednoduché nakladanie. Miesto nevyužité na víno môže byť použité ako úložisko pre oblečenie, knihy alebo iné veci ktoré si potrebuje vziať so sebou.

 

Ostatné informácie:

 

Materiál: Hardshell

Váha na prázdno: 5kg

Priemerná hmotnosť s 12 fľašami vína : 20-25 kg

Rozmery: 71,1 x 48,3 x 33,0 cm