Wine Check kufor pre 12 fliaš - čierny

 

- naše kufre značky Wine Check sú bezpečné, pohodlné a legálne na lietanie s 12-timi fľašami vína, šampanského, piva, cideru, tvrdých likérov alebo olivového oleja

- Wine Check kufor sa dá poskladať a je vhodný na opakované použitie (keď sa odstráni/vyberie chrániaci box s polystyrénom)

- ak je poskladaný, dá sa vložiť do ďalšieho kufra

 

Môžeme doručiť do:
8.4.2020
Skladom
Značka: The Wine Check
€300 –57 % €129,99
Kategória: Kufor na víno
Záruka: 2 roky
specialized luggage for wine and alcohol bottles wine check airplane luggage for 12 large bottles airline compliant 1
Akcia
€300 –57 %

Naše kufre značky Wine Check sú bezpečné, pohodlné a legálne na lietanie s 12-timi fľašami vína, šampanského, piva, cideru, tvrdých likérov alebo olivového oleja. Tento špecializovaný, leteckými spoločnosťami schválený kufor môže byť použitý na prepravu lietadlom. Jeho nízko hmotnostný dizajn Vám dovolí ostať pod limitom  leteckých spoločnosti pre kufre, čiže 23kg.

Vaše víno je chránene patentom, ktorý pracuje v kombinácii s vysoko odolným polystyrénom, určeným na ochranu fliaš  umiestneným v kufri. Jeho nízka hmotnosť a pripojené kolieska s popruhmi Vám zabezpečia ľahkú prepravu. Wine Check kufor sa dá poskladať a je vhodný na opakované použitie (keď sa odstráni/vyberie chrániaci box s polystyrénom), takže si ho môžete odložiť  a znovu ho  kdekoľvek a kedykoľvek použiť na prepravu vína. Ak je poskladaný, dá sa vložiť do ďalšieho kufra.

 

Ostatné informácie:

 

Materiál: Cordura nylon

Váha na prázdno: 2,5kg

Priemerná hmotnosť s 12 fľašami vína : 15-20 kg

Rozmery: 44 x 39 x 56 cm