VinGardeValise

05burgundy_1343197c-32cf-4c10-b9e4-76b2c5db76e9

VinGardeValise je váš ultimátny vínový prepravca fliaš a umožní vám cestovať v pohodlí, vo vedomí, že vaše fľaše a poháre dosiahnu požadovaný cieľ. A tým myslíme nech sa deje čokoľvek!

Vo VInGardeValise kufri môžete prevážať 12 ks fliaš  štandardných veľkostí.  Naplnený kufor má váhu 20 až 25 kg v závislosti od typu fliaš. Prakticky nezničiteľný kufor pre vína má 100% polystyrénovú vložku a hustú zavretú penovú bunku, ktorá vám umožní prepravu všetkých obľúbených vín. Prenosník je extrémne odolný voči hrubému zachádzaniu batožín leteckými spoločnosťami.

Vnútrajšok je tvorený odnímateľnými vínovými kanálikmi a je špeciálne navrhnutý tak, aby uniesol fľaše rôznych rozmerov. Kufor obsahuje špeciálne úložisko tvarované na Burgundy fľaše a Bordeaux fľaše s ramienkami. Od šampanského po rizling ,sa už nikdy nebudete musieť strachovať o bezpečnosť vašich fliaš.

Či už odchádzate na víkend alebo na celý mesiac VinGardeValise ponúka flexibilitu, ktorú potrebujete. Môžete použiť rôznu kombináciu vložiek na prepravu 2 až 12 fliaš a ešte stále vám ostane miesto na oblečenie, alebo iné potrebné veci. Štyri otočné kolieska zaručujú jednoduchý pohyb a odolnú manipuláciu či už cestujete vlakom alebo prechádzate cez cestu s dlažobnými kockami.

Nový materiál vonkajšej vložky s vrúbkovaným dizajnom je navrhnutý na odolnosť a optimálnu výdrž. Štyri Asymetrické Hinomoto (japonské) kolieska zabezpečujú ľahkú manipuláciu a svižné ovládanie. Rukoväť je umiestnená na spodku VGV a zaručuje jednoduché nakladanie. Miesto nevyužité na víno môže byť použité ako úložisko pre oblečenie, knihy alebo iné veci ktoré si potrebuje vziať so sebou.

Ostatné informácie:

Váha na prázdno: 5kg

Priemerná hmotnosť s 12 fľašami vína : 20-25 kg

Rozmery: 71,1 x 48,3 x 33,0 cm